Comisión
Junta directiva
President d'Honor Perpetu
Luis Suñer Sanchis
President
Amado Jose Vila Benedito



Vice-President adjunt a Presidencia i Delegat de Publicitat
Juan Peris Argente







Vicepresidente Economic, Comptador i Delegat de Casal
Carlos Sebastia Comes






Vicepresident de Festejos
Jose Antonio Perez Alos



Vicepresident d'Infanils i Juniors
Juan Carlos Castera Pellicer





Vicepresident de Publicitat i Relacions Publiques
Jose Francisco Baviera Capuz




Vicepresidenta de Cultura i Activitats Diverses
Amher Fernandez Boluda



Secretaris
Lucia Castello Sanchis
Alberto Primo Nogues




Tresorer, Delegat del Sector Centre i Delegat de Casal
Agustin Clari Catalan

Vicecomptadora i Delegada de Loteria
Belen Ahullo Melero


Vicecontadora
Laura Pons Font
Delegat de Monument, Delegat de Pirotecnia i Delegat de Crema
Hugo Mico Pelufo
Delegat de Monument
Bernardo Cogollos Rosell
Jose Luis Palmero Marti
Jorge Blasco Costa

Bibliotecaria Arxivera i Delegada d'Activitats Culturals
MCarmen Ruiz Quilez



Delegados de Junta Local Fallera
Consuelo Montalva Cucarella

Delegades de Loteria
Maica Soria Guillem
Mallo Portero Padilla




Delegada de Comunicacio, Delegada de Seccio Femenina i Delegada de Cavalcada
Paula Alvarez Magallo


Delegada de Comunicacio, Delegada de Seccio Femenina i Delegada de Cavalcada
Mercedes Escandell Presencia


Delegats de Festejos
Ines Ripoll Vaque / Luisa Castells Gares
Rosa Escriva Orts / Rosa Silvestre Salvador
Javier Blasco Costa / Fernando Parilla Castellanos
Javier Quintana Ortiz / Santiago Perez Pellicer
Eva Gallart Portales
Delegat de Festejos i Delegat de Pirotecnia
Luis Vidal Perez
Delegat de Festejos i Delegat de Planta
Raul Ferrando Goig



Delegat de Festejos, Delegat de Xaranga i Delegat de Casal
Bernardo Rosell Malchirant


Delegat de Festejos i Delegat d'Infantils i Juniors
Rafael Ases Ramon

Delegats de Seccio Femenina
Carla Campos-Suñer Pla / Sara Candido Olivas
Raquel Palonares Palacios / MJesus Sifre Clari
Olga Casado Balaguer
Delegada de Seccio Femenina, Delegada de Casal, Delegada de Pasdoble i Delegada de Cavalcada
Sara Ros Daries
Delegats d'Infantils
Begoña Pereto Martinez / Silvia Sangil Leon
Carmela Castello Sanchis / Lucia Gregori Llopis
Leyre Grau Font / MCruz Peris Perez
Rosa Andres Valiente / Pascual Andres Valiente
Pepe Palop Galdon / Juan Jose Valentin Sanvalero
Elena Catoira Domenech / Lorena Mascarell Furio
Oreto Piera Requena / Juan Pablo Sarrió Montes
Paula Candido Olivas / Rafael Vila Candel
Victor Martinez Diaz


Delegats de Cadets
Carmen Vila Castello / Lola Vila Castello
Santiago Perez Montalva / Carla Peris Casado
Natalia Pelufo Martinez / Maria Mico Pelufo
Enrique Amat Gimeno
Delegada de Cadets i Delegada d'Activitats Culturals
Teresa Perez Bernia
Delegat de Cadets, Delegat Pirotecnia, Delegat de Crema i Delegat de Planta
Fernando Perez Bernia


Delegada de Cadets i Delegada de Pasdoble
Irene Estevan Pons



Delegada de Cadets i Delegada de Pasdoble
Laura Estevan Pons





Delegats de Publicitat
Ramon Estevan Mínguez / Ramon Flor Palomares
Santiago Muñoz Morcillo / Vicente Mompo Ventura
Pascual Pons Font / Cesar Climent Penades



Delegat d'Activitats Culturals
Juan Pellicer Amat / Teresa Bernia Sanjuan
Fernando Perez Gimenez / Carolina Mompo Alcarria
Jose Vicente Arrufat Pellicer / German Lloret Salom



Delegada d'Activitats Culturals i Delegada de Recompenses
Amparo Llopis Gomez
Delegat d'Activitats Culturals i Delegat de Fallers d'Honor
Bernardo Primo Monserrat
Delegat d'Activitats Culturals i Delegat de Fallers d'Honor
Enrique Sifre Corts
Delegada d'Activitats Culturals i Delegada de Recompenses
Joaquina Rosell Bono
Delegada d'Activitats Culturals i Delegada de Recompenses
Maribel Castellanos Moreno
Delegat de Libret
Jose Luis Vila Vaya
Alberto Primo Nogues
Delegats de Protocol y RR.PP.
Enrique Castello Soler / Francesc Perez Gomez
Jose Luis Cordero Hernandez / Vicente Perez Pellicer / Ignacio Vidal Catalán
Delegat de Xaranga i Delegat de Crema
Jose Maria Perez Pellicer
Delegat de Xaranga i Delegat de Casal
Jose Antonio Perales Vela
Delegats del Sector Centre
Jordi Colomer Andres
Juan Jose Benavent Andres
Delegats de Casal
Lidia Muñoz Zamora
Ana Borras Ahullo
Delegats de Pasdoble
Claudia Perez Albuixech / Berta Ases Trull
Elvira Muñoz Zamora / Angela Lopez Pons
Adriana Perez Gil / Maria Ramirez Cuesta
Lara Pardo Alonso
Delegats de Pirotecnia
Rafael Pelufo
Luis Vidal Soria
Delegats de Crema
Enrique Sifre Clari
Alfredo Perez Sifre

Delegat de Crema i Delegat de Planta
Adrian Perez Castells
Delegat de Crema i Dlegt de Planta
Gonzalo Perez Albuixech
Delegats de Planta
Alejandro Santacreu Ruiz
Pablo Enguix Llopis
Javier Luis Rubio